قوانین و مقررات

قوانین عمومی

ورود کاربران به وب‏‌سایت عطرمد، استفاده از پروفایل شخصی، پروموشن ها (طرح‏‌های تشویقی) و سایر خدماتی که از سوی این مجموعه ارائه می گردد به معنای آگاهی و پذیرش کلیه شرایط و قوانین سایت و نحوه استفاده از این خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در سایت عطر مد نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی عطرمد از سوی کاربر است.

از هر طریقی که قصد ورود به وب سایت عطرمد را دارید، همواره به آدرس رسمی فروشگاه اینترنتی عطرمد (www.atrmod.ir) توجه داشته باشید، زیرا پیامد های ورود کاربر به هر سایتی به جز این آدرس، متوجه مجموعه عطرمد نخواهد بود و مسئولیت ناشی از سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر است.

قوانین ثبت و پردازش سفارشات

–       کاربر یا مشتری کسی است که از خدمات وب سایت و فروشگاه اینترنتی عطرمد استفاده می کند.

–      مشتری یا کاربر موظف است تا اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام و خرید از سایت به صورت صحیح وارد نماید. در غیر اینصورت مجموعه عطرمد در خصوص بروز مشکلات احتمالی، مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

–      در صورتی که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، محصول مورد نظر به هر دلیل موجودی نداشت، حق کنسل کردن سفارش توسط مجموعه عطرمد محفوظ است و وجه واریزی نیز تا حداکثر 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود.

–     در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام پرداخت اینترنتی و یا کسر شدن از موجودی حساب مشتری، مبلغ کسر شده حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب ایشان بازگردانده می شود و یا به انتخاب مشتری به اعتبار حساب او افزوده می شود.